Ubytovanie

Chata Jazero Overené

0 / 5
od : 15€
This content requires HTML5/CSS3, WebGL, or Adobe Flash Player Version 9 or higher.
Poloha : Chata Jazero sa nachádza v bezprostrednej blízkosti Vinianskeho Jazera. Od vodnej plochy je vzdialená cca 10 m.
Veľká trávnatá plocha, tiché prostredie, bezprostredná blízkosť pláže, krásne výhľady a bohaté možnosti športového vyžitia- člnkovanie, paddleboarding, stolný tenis a iné privítajú hlavne rodiny. Parkovanie je pred chatou.
Ubytovanie : Na prízemí chaty je plne vybavená kuchyňa s elekrickým sporákom, rúrou, rýchlovarnou kanvicou, mikrovlnkou a chladničkou s mrazničkou. Na prízemí je rovnako aj WC, samostatná kúpelňa a obývačka s kozubom
Na poschodí sa nachádzajú 3 izby – dvojposteľová izba, trojposteľová izba a trojposteľová izba s prístelkou.
Horná čast : 3 samostatné spálne – kapacita 9 osôb.
Dolná čast : hala prepojená s kompletne vybavenou kuchyňou, WC, sprcha.
Chata sa prenajíma celá. Celková kapacita chaty je max 10 osôb.
V oplotenom areáli je ohnisko, krytá terasa s krásnym výhľadom na Vinianske Jazero a okolitú prírodu. K dispozícii je gril  a pomôcky na grilovanie, paddleboard.

Cenník a platobné podmienky : :

Cena za jednu noc : 170,- € / chata / noc

Cena za týždenný pobyt / 7 nocí / 1.100,- € / chata
Minimálny počet nocí v sezóne / jún, júl a august / 3 nocí                                        Nástup po 1400 hod., odchod do 1000 hod.
Minimálny počet nocí mimo sezóny  3 noci                                                                  Nástup po 1400 hod., odchod do 1000 hod.

Referencie a poloha v google mapách

Poslať nové hodnotenie

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Máte nápad ? Chcete publikovať na stránke ? Privítame fotografie, typy na podujatia, turistiku, ubytovanie, stravovanie, nakupovanie atď ...