Turistika

Športovo-rekreačný areál ,,BARNOVA RIKA“ – Zemplínske Hámre Overené

0 / 5
Porovnať Pridať do obľúbených Vytlačiť

Športovo-rekreačný areál ,,BARNOVA RIKA“ je prevádzkovaný za účelom podpory rozvoja turistiky a cestovného ruchu v obci Zemplínske Hámre a okolí. Do prevádzky bol uvedený v roku 2009. Je vyhľadávanou turistickou destináciou pre obyvateľov celého regiónu. Verejnosti poskytuje oddych, rekreáciu a zábavu.

BAZÉNY

Na kúpalisku je k dispozícii jeden plavecký bazén o rozmeroch 25,00 x 12,50 m s hĺbkou 1,25m, detská mokrá šmýkačka s doskočiskom do malého bazénu o priemere 6,00 m s hĺbkou 0,60m. Na kúpalisku sa nachádza aj ihrisko pre deti a taktiež prírodne zatrávnené terasy na opaľovanie. K dispozícii sú aj miesta vyhradené na opekanie či varenie gulášu. Návštevníci kúpaliska majú k dispozícii kabíny na prezliekanie v počte 9 kusov, odkladacie skrinky a sprchy. Kúpalisko ma samostatné hygienické zariadenie WC muži, WC ženy. Kapacita bazénu je 104 osôb a kapacita kúpaliska 520 osôb. Kúpalisko je v prevádzke sezónne zvyčajne od mesiaca jún po mesiac september.

Čas prevádzky počas sezóny je od 09.30 hod od 18:00 hod. Pri priaznivom počasí funguje aj nočné kúpanie od 19:00 hod do 22:00 hod.

 

Referencie a poloha v google mapách

Poslať nové hodnotenie

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Máte nápad ? Chcete publikovať na stránke ? Privítame fotografie, typy na podujatia, turistiku, ubytovanie, stravovanie, nakupovanie atď ...