Ubytovanie

Privát Kvetka – Zemplínske Hámre Požiadavka

0 / 5
Porovnať Pridať do obľúbených Vytlačiť

Celoročne ponúkame našim hosťom príjemné cenovo dostupné ubytovanie v samostatnej časti rodinného domu s vlastným vchodom s celkovou kapacitou až 20 osôb, ktoré je svojím vybavením vyhovujúce aj pre náročnejších klientov. K dispozícii máme pre Vás pripravených 6 dvojlôžkových izieb, ktoré je po dohode s klientom možné rozšíriť o jednu až dve prístelky, predstavujúce plnohodnotné pevné lôžka. V každej z izieb môžete využívať televízor, pričom dve z izieb sú vybavené chladničkou. Súčasťou ubytovania sú dve spoločné kúpelne, dve toalety ako aj priestranná štýlová spoločenská miestnosť s krbom, televízorom a pohodlným posedením s východom na peknú terasu. Na prípravu vlastného stravovania môžu ubytovaní hostia využívať okrem menšej príručnej kompletne vybavenej kuchynky, umiestnenej na chodbe ubytovania, taktiež veľkú plne zariadenú kuchyňu s jedálenským posedením.

V celom ubytovaní je zaistené pripojenie na internet (káblové + WiFi). V letnom období si môžu hostia príjemne oddýchnuť na terase s vonkajším posedením s možnosťou grilovania a opekania. Parkovanie áut je možné priamo pri ubytovaní.

 

 

Referencie a poloha v google mapách

Poslať nové hodnotenie

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Máte nápad ? Chcete publikovať na stránke ? Privítame fotografie, typy na podujatia, turistiku, ubytovanie, stravovanie, nakupovanie atď ...