Ubytovanie

Penzión Terasa Overené

0 / 5
Celoročná prevádzka: od : 15€ / noc

Penzión Terasa sa nachádza v rekreačnom stredisku Hôrka 50 m od jej brehov. Penzión s celoročnou prevádzkou ponúka návštevníkom služby v oblasti spoločenských podujatí a ubytovania, k dispozícii je WiFi internet a TV so satelitným príjmom. Potrebujete usporiadať svadbu, stužkovú, ples, narodeninovú oslavu, inú rodinnú oslavu alebo kar? Vyberte si priestory penziónu Terasa, ktoré sú vhodné aj na školenia, konferencie, recepcie a rôzne druhy firemných akcií. Kapacita s tanečným parketom je cca 120 hostí a bez tanečného parketu je cca 200 hostí.

Ubytovanie

Ponúkame ubytovanie v 2, 3 a 4-posteľových izbách s možnosťou prístelky.
Každá izba je vybavená TV prijímačom so satelitným príjmom a internetom. Má samostatnú kúpeľňu so sprchovacím kútom a WC.
Ubytovaní hostia majú možnosť stravovať sa v reštaurácií penziónu. Sme ochotní dohodnúť sa na individuálnych podmienkach stravovania.

Svadby

Postaráme sa o to, aby Vaša svadba bola svadbou snov…

Profesionálny prístup nášho personálu Vám zabezpečí krásne a ničím nerušené chvíle v kruhu Vašich blízkych.

Ponúkame Vám kompletný servis a kvalitné služby. Svadobnú výzdobu urobíme podľa Vašich predstáv.

Môže byť romantická, môže byť netradičná, môže byť vo farbe po akej túžite. Využívame okrúhle stoly (pre 8-12 osôb), návleky na stoličky, aranžmány zo živých kvetov a rôzne interiérové dekorácie a doplnky, ktoré nám pomôžu vyčarovať pre Vás rozprávkový deň.

Svadobné menu Vám zostavíme na mieru a slovko “ nemožné „ si od nás určite nevypočujete. V prípade záujmu Vám radi zabezpečíme aj alko nápoje a nealko nápoje.

Mladomanželom počas svadobnej noci ponúkame izbu grátis. Ubytovanie však vieme zabezpečiť i pre Vašich hostí. Ak by ste si chceli „áno“ povedať pod holým nebom, môžete to urobiť priamo u nás. Obrad na trávniku pred penziónom tak spojíte so svadobnou hostinou. K dispozícii je letná terasa s krásnym výhľadom na vody Zemplínskej šíravy, ktorá je ideálnym miestom pre príjemné posedenie.

Svadobná miestnosť

Reštaurácia je rozdelená do dvoch častí a prepojená s letnou terasou.

Referencie a poloha v google mapách

Referencie a poloha v google mapách

  • Adresa Zemplínska Šírava
    Hôrka 7

Poslať nové hodnotenie

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Máte nápad ? Chcete publikovať na stránke ? Privítame fotografie, typy na podujatia, turistiku, ubytovanie, stravovanie, nakupovanie atď ...