Ubytovanie

Penzión Poloniny Overené

0 / 5
Celoročná prevádzka: 10€ / noc

Penzión Poloniny Vám poskytuje príjemné ubytovanie s kapacitou pre maximálne 20 osôb.

Na prvom pochodí je Vám k dispozícii:
– 1x 2-lôžková izba s možnosťou jednej prístelky (s manželskou posteľou a rozkladacím kreslom), televízorom a vlastnou kúpeľňou so sprchovým kútom a toaletou,
– 1x 2-lôžková izba s tromi prístelkami (s manželskou posteľou, rozkladacím gaučom a rozkladacím kreslom), televízorom a vlastnou kúpeľňou so sprchovým kútom a toaletou.

Druhé poschodie penziónu tvorí:
– 1x 2-lôžková izba s manželskou posteľou a prístelkou vo forme rozkladacieho kresla,
– 2x 3-lôžková izba s tromi samostatnými lôžkami,
– 1x 3-lôžková izba s poschodovou posteľou a samostatným lôžkom.

Hosťom ubytovaným na druhom poschodí je k dispozícii spoločná kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou a rovnako aj druhá spoločná kúpeľňa umiestnená na prvom poschodí. Bezplatné WiFi pripojenie na internet je zaistené v priestoroch celého penziónu.

Oddýchnuť si a príjemne posedieť s priateľmi môžete aj na našej terase, v salóniku či reštaurácii s pestrou ponukou chutných jedál. Váš pobyt Vám určite spríjemní taktiež stolný tenis. Na požiadanie Vám zabezpečíme detskú postieľku a prenosný gril. Parkovanie Vašich áut je možné priamo pri penzióne.

 

 

Referencie a poloha v google mapách

Poslať nové hodnotenie

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Máte nápad ? Chcete publikovať na stránke ? Privítame fotografie, typy na podujatia, turistiku, ubytovanie, stravovanie, nakupovanie atď ...