Ubytovanie

Hafičova chyža – Ulič Overené

0 / 5
Celoročná prevádzka: 15€ / noc

Našim hosťom ponúkame komfortné ubytovanie v zrekonštruovanom dome, ktorý bol postavený z nepálených hlinených tehál s veľkým dvorom, v blízkosti ktorého je aj malý hospodársky dvor s domácimi zvieratami (koza, zajace, sliepky, husi, kačice, morky), čo je veľmi poučné a zaujímavé najmä pre malých návštevníkov. Celková kapacita ubytovania predstavuje 8 – 9 osôb. K dispozícii sú Vám tu 3 spálne, dvojlôžková, trojlôžková a trojlôžková s možnosťou prístelky. Každá z izieb disponuje vlastnou kúpeľňou so sprchovým kútom a toaletou. V dvoch väčších izbách nájdete taktiež televízor. Samozrejmosťou v celom domčeku je WiFi pripojenie na internet.

Relaxovať a vychutnávať oddych si môžete v starostlivo udržiavanej záhrade s krytým sedením a malým detským ihriskom. Pripravený je tu pre Vás gril, kotlík a podľa možností aj čerstvé domáce vajíčka a zelenina priamo z domácej minifarmy.

 

 

  • Cena 15€ / noc
  • Trieda ubytovania štandard
  • Celková kapacita / lôžok 9
  • Typ ubytovania Chata
  • Poloha / Región NP Poloniny

Referencie a poloha v google mapách

Poslať nové hodnotenie

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Máte nápad ? Chcete publikovať na stránke ? Privítame fotografie, typy na podujatia, turistiku, ubytovanie, stravovanie, nakupovanie atď ...