Ubytovanie

Chatová osada Zrub Overené

0 / 5

6 zrubových chát | kapacita je 42 lôžok

Veľký altánok s kozubom | kapacita 45 osôb

Chatová osada sa nachádza na brehu Vinianskeho jazera. Jeho nádhrerne situovaná poloha v malebných Vihorlatských vrchoch pod vrchom Kyjov / 821 m.n.m. / a teplá voda, vhodná na kúpanie už od mája, ho predurčuje na to, aby bolo najnavštevovanejším rekreačným strediskom Zemplína. Chaty sú v tieni dubového lesa, ktorý zabezpečuje príjemný chládok. Sú vzdialené od hlavnej pláže 100 m. Súčasťou chatovej osady je nový altánok s kozubom a sedením pre 45 osôb . Určený je pre ubytovaných hostí, ale mimo sezóny aj pre spoločenské posedenie a oslavy spojené s grilovaním.

Ubytovanie

Chatová osada pozostáva zo 6 zrubových chát s obytným podkrovím / 5 váľandy / a priestrannou izbou v prízemí / 2 váľandy /.

Stravovanie

V každej chatke je kuchynka s kompletným vybavením ( chladnička, varič, rýchlovarná kanvica, kuchynský riad a príbor ),sociálne zariadenie a sprcha s teplou vodou. Reštaurácia je vo vzdialenosti iba 20 m.

Ďalšie možnosti

Pre ubytovaných hostí požičiavame horské bicykle a pre náročnejších organizujeme cyklotúry so sprievodcom do okolitých hôr a blízkeho okolia.

Autá návštevníkov je možné parkovať priamo na asfaltovom parkovisku pred chatovou osadou.

V neďalekom stredisku Hôrka na Zemplínskej šírave je Hipocentrum, letné kino a športový areál – tenis, volejbal, basketbal, stolný tenis, minigolf, ktoré dávajú veľké možnosti jednak športového a aj kultúrneho vyžitia.

V mesiacoch jún a september ponúkame týždňové a víkendové pobyty zamerané na aktívny odpočinok pozostavajúci z cykloturistiky, jazdy na koni, rybolovu, tenisu ja na Vinianskom jazere a pešej turistiky spojenú s hubárením.

Ďalej ponúkame

Rodinné oslavy, firemné školenie, školu v prírode, školské výlety, v prípade požiadavky zabezpečíme celodenné stravovanie

CENNÍK UBYOVANIA – 2018

CENNÍK POPLATKOV

Top Sezóna začína od 14.7. a končí 17.8.2018
Sezóna je od 1. 7. do 14.7. a od 18.8. do 31.8.2018

Zľavy : 
Deti do 3 rokov: zdarma
Deti od 3-12 rokov: 20% zľava
Školské výlety: 7% ceny mimo sezóny

  • Kontaktná osoba Alena Dudová
  • Adresa 072 31, Vinné

Poslať nové hodnotenie

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Máte nápad ? Chcete publikovať na stránke ? Privítame fotografie, typy na podujatia, turistiku, ubytovanie, stravovanie, nakupovanie atď ...