Ubytovanie

Chata Fénix Overené

0 / 5

Chata sa je umiestnená v stredisku Kamenec, časť Kaluža cca 600m od vodnej plochy. V stredisku Kaluža v plážovej časti sa je veľkoplošné vonkajšie kúpalisko a novopostavený THERMAL PARK Šírava, ktorý ponúka okrem termálnych vnútorných a vonkajších bazénov aj nové WELLNESS CENTRUM.

Na chate je možnosť internetového pripojenia prostredníctvom wifi siete.

Prízemie : Apartmán pozostáva z 2 lôžkovej spálne, obývaciej miestnosti s dvoma lôžkami, kompletne zariadená kuchynská linka, chladnička, sprcha, WC, terasa. Apartmán je možné obsadiť 4 osobami. Samostatný vchod.

Poschodie : V podkroví sa nachádza lôžková časť, kde sú 2 izby: dvojlôžková a trojlôžková. Obývacia časť zaberá celé prvé poschodie a pozostáva z kompletne zariadeného kuchynského kúta, je tu kozub so sedením, chladnička, WC, sprcha, balkón a rozťahovacia váľanda. Apartmán je možné obsadiť 4 alebo 7 osobami. K dispozícii je aj TV – SAT.

Parkovanie : Upravená parkovacia plocha priamo pri chate.

Cenník a platobné podmienky

Cena ubytovania : 18,- € / 1 osoba / 1 noc

V cene je zahrnuté: ubytovanie, miestny obecný poplatok, spotreba el. energie, vody, posteľné prádlo, parkovanie V prípade záujmu je možné využívať internetové pripojenie za úhradu: jednorazová platba 7 € na celú dĺžku pobytu (bez ohľadu na počet klientov)

Prevádzková doba : chata je otvorená iba v mesiacoch júl a august 

Referencie a poloha v google mapách

  • Príchod 02:00 PM
  • Odchod 10:00 AM
  • Adresa +421 56 6432 311

Poslať nové hodnotenie

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Máte nápad ? Chcete publikovať na stránke ? Privítame fotografie, typy na podujatia, turistiku, ubytovanie, stravovanie, nakupovanie atď ...