Ubytovanie

Chata Ajka Overené

0 / 5
Celoročná prevádzka: 8€ / noc

Poloha : Chata s celoročnou prevádzkou v tichom prostredí – výhľad na Zemplínsku šíravu, kľud a pokoj, vonkajší posed s grilom. Chata pozostáva z dvoch smostatných častí s vlastným vchodom a komletným vybavením.

Vybavenie : 1/Horná časť: Kuchyňa s kompletným vybavením / plynový šporák, chladnička, mikrovlnka,rychlovárna konvica /.
Kúpeľňa s vaňou, WC / teplá voda /. Obývacia hala v hornej časti s balkónom, kozubom a priamym výhľadom na hladinu Zemplínskej širavy./ TV, stolný futbal /
Podkrovie s 2 samostatnými spálňami pre 3 osoby a spálňa pre 4 osoby./možnosť 2 pristelok/ Prírodna terasa na večerné posedenie s grilom a kozubom. 2/Dolná časť: Obyvacia hala s balkónom /výhľad na Zemplinskú šíravu/ a s kuchynským kútom /chladnička, plyn. šporák, rýchlov. konvica, televízor/ Spálňa pre 2 osoby /3 osoby v obyvacej hale/. Kúpelňa s vaňou a WC /teplá voda/ Parkovanie pre 2 auta priamo pred chatou. Vážení turisti zo zahraničia, pri objednavaní pobytu na chate, prosím udavájte svoju e-mailovú adresu aj telefónny kontakt z dôvodu, že na Váš e-mail sa nedá vždy odpovedať spätne, lebo nie je zadaná e-mailová adresa odosielateľa.

Sezóna :
júl, august 8,- Euro osoba / noc
Top sezóna :
od 12.7 do 16.8 9,- Euro osoba / noc
Mimo sezóna :
máj, jún, september 7,- Euro osoba / noc
Zimná sezóna :
silvester silvester / 300,- Euro cela chata

Turnusy sú od soboty do soboty. Minimálny počet osôb v hornej časti chaty 5 osoby
V dolnej časti chaty 3 osoby

Dohoda možná na cenu, počet osôb a počet dni pobytu.

Referencie a poloha v google mapách

  • Príchod 10:00 AM
  • Odchod 12:00 AM
  • Adresa +421 57 7793 174

Poslať nové hodnotenie

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Máte nápad ? Chcete publikovať na stránke ? Privítame fotografie, typy na podujatia, turistiku, ubytovanie, stravovanie, nakupovanie atď ...