Ubytovanie

Chalupa Runina 8 – Runina Overené

0 / 5
Celoročná prevádzka: od : 7€ / noc

V chalupe je možné ubytovať pohodlne 16 osôb, v núdzi aj 19 osôb. Chalupa pozostáva zo štyroch časti.

Prvá časť, priestornejšia, pozostáva z dvoch obývacích nezávislých izieb – prednej a zadnej izby s možnosťou ubytovania v každej po 4 osoby. V prednej izbe je televízor, štyri postele, v zadnej izbe manželská posteľ a ďalšie dve postele. Uprostred medzi týmito izbami je umiestnená veľká kuchyňa s plynovým sporákom, stolom a vybavením pre varenie a stolovanie. V kuchyni sa nachádzajú ďalšie dve postele.
Kúrenie v prednej izbe je zabezpečené krbovou pecou. V zadnej izbe kachlami, v kuchyni sporákom na drevo. Vedľa zadnej izby je umiestnená kúpeľňa s vaňou a WC. Ohrev vody je zabezpečený bojlerom na tuhé palivo. Z obidvoch izieb sa dá vojsť do kúpeľne samostatnými dverami.

Druhá, novšia časť má dve samostatné izby s možnosťou ubytovania pre štyri a päť osôb. V každej z nich je plynový sporák na varenie a vybavenie pre prípravu stravy a stolovanie a taktiež chladnička. Pre osobnú hygienu v oboch izbách sú sprchovacie kúty a WC. Ohrev vody je zabezpečený bojlerom na tuhé palivo. Ohrev miestnosti je zabezpečený sporákom a pecou na drevo.

Uprostred týchto ubytovacích častí je umiestnená stodola s drevom na vykurovanie.

 

 

Referencie a poloha v google mapách

Poslať nové hodnotenie

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Máte nápad ? Chcete publikovať na stránke ? Privítame fotografie, typy na podujatia, turistiku, ubytovanie, stravovanie, nakupovanie atď ...