Turistika

LODE NA ŠÍRAVE Overené

0 / 5

LODE NA ŠÍRAVE – DOMOV PRE PRENÁJOM LODÍ A KAPITÁNSKY KURZ

⛵️ LODE NA ŠÍRAVE je domov pre prenájom lodí a kapitánsky kurz na Šírave. Môžete si sami prenajať a šoférovať malé motorové lode alebo plachetnicu. Nie je potrebné vlastniť žiadne vodičské oprávnenie na loď, riadenie je veľmi jednoduché. Ideálne strávenie víkendu alebo voľného času pre partiu kamošov, či rodinný oddych na nádhernej 11 km dlhej vodnej nádrži na východnom Slovensku.

KAPITÁNSKY KURZ

⛵️ Lode na Šírave poskytujú aj riadny kapitánsky kurz (kurz vodcu malého plavidla) s teoretickou, praktickou časťou a riadnymi skúškami na Dopravnom úrade. Cena kurzu pre motorovú loď/skúter je 400€ a pre plachetnicu 460€. Neváhajte nás kontaktovať alebo sa čokoľvek opýtať.

PRENÁJOM LODE

⛵️ Požičajte si motorovú loď a sami ju šoférujte po Šírave. Naše lode sú vybavené kajutou, vonkajším sedením, prístreškom, WC, minibarom s nealko nápojmi. Kapacita je max. 5-6 dospelých ľudí. Pre všetkých dospelých aj detských pasažierov poskytujeme záchranné vesty, ktoré je potrebné nosiť počas celej doby plavby. Loď nemá vysoký výkon a môže ju riadiť ktokoľvek nad 18 rokov. Cena prenájmu je od 50€/2 hodiny.

SVADOBNÉ FOTENIE

⛵️ Poskytujeme aj svadobné fotenie na našej veľkej a štýlovej 8-metrovej jachte McGregor. Pán majiteľ pôjde so zákazníkmi na želané miesto a nastaví loď podľa predstáv mladomanželov/fotografa. Fotografa neposkytujeme, len loď a súčinnosť pri fotení. Cena je 50€/hod.

NÁJDETE NÁS TU

⛵️ Lokalita Medvedia hora na Zemplínskej Šírave – naľavo od pláže (pohľad z brehu) pôjdete po nespevnenej ceste a na jej samom konci nájdete svetlo sivé mólo pre viacero lodí spojené so schodiskom a lávkou.

NÁJDETE NÁS ONLINE

⛵️ V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať nájdete nás aj na Instagrame (@lode_na_sirave) alebo Facebooku (Lode na Šírave). Nájdete nás aj na Google Mapách, kde zverejňujeme všetky dôležité info, kontakty, poskytované služby, fotografie, videá a recenzie od našich zákazníkov ⛵️ Príďte si urobiť zážitok na vode na celý život!

Poslať nové hodnotenie

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Máte nápad ? Chcete publikovať na stránke ? Privítame fotografie, typy na podujatia, turistiku, ubytovanie, stravovanie, nakupovanie atď ...