Ubytovanie

Chalupa Gabriela – Ulič Overené

0 / 5
12€ / noc

Počas celého roka ponúkame útulné ubytovanie v novo zrekonštruovanej chalupe pre maximálne 8 hostí. Ubytovanie je tak vhodné pre rodinky s deťmi či skupinku priateľov.

Dva schody Vás delia ku vchodu do našej Chalupy Gabriela. Pekný čas strávite v štýlovej spoločenskej miestnosti s televízorom so satelitným príjmom, pohodlnou rozťahovacou pohovkou, využiteľnou ako prístelka pre dve osoby a jedálenským kútom. O Vašu zábavu sa postarajú tiež spoločenské hry. Súčasťou chalupy je taktiež kompletne zariadená kuchyňa s barovým pultom, kde si môžete plnohodnotne pripravovať svoje obľúbené domáce jedlá. Vo vybavení kuchyne nájdete okrem iného aj indukčnú varnú dosku, elektrickú rúru, umývačku riadu, chladničku s mrazničkou, mikrovlnnú rúru a rýchlovarnú kanvicu.

Spánok zabezpečujú dve spálne – jedna 2-lôžková a jedna 4-lôžková. V každej z nich je umiestnená manželská posteľ. V 4-lôžkovej sú k dispozícii i dve samostatné lôžka. Nechýba tiež priestranná kúpeľňa so sprchovacím kútom, automatickou práčkou a toaletou. Samozrejmou súčasťou počas ubytovania je možnosť využívania bezplatného WiFi pripojenia na internet.

Pekne upravený areál slúži k Vašej relaxácii. Nachádza sa tu altánok s dobovým nábytkom ako i pivnica na utužovanie rodinných vzťahov v prípade horúčav či nepriaznivom počasí. Pozor – osvieženie v letnom období dobre padne tiež vo vonkajšej sprche pri altánku. Zároveň tu využijete aj vonkajšiu splachovaciu toaletu. Grilované dobroty si pohodlne pripravíte na ohnisku či grile, ktorý Vám radi zapožičiame aj s kotlíkom na varenie gulášu. Parkovanie – priamo pri ubytovaní. Neprenajímame mladým partiám.

 

 

This content requires HTML5/CSS3, WebGL, or Adobe Flash Player Version 9 or higher.
  • Cena 12€ / noc
  • Trieda ubytovania štandard
  • Celková kapacita / lôžok 8
  • Typ ubytovania Chata
  • Poloha / Región NP Poloniny

Referencie a poloha v google mapách

Poslať nové hodnotenie

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Máte nápad ? Chcete publikovať na stránke ? Privítame fotografie, typy na podujatia, turistiku, ubytovanie, stravovanie, nakupovanie atď ...