Často kladené otázky

Šírava Park 2021 – Boulevard a Glamping

ŠÍRAVA PARK – BOULEVARD bude verejnou plážou, zeleňou, prístavom a promenádou s reštauráciami, obchodmi a vodnými atrakciami. ŠÍRAVA PARK – GLAMPING bude novodobým “kempingom”, kde sa stretáva príroda s moderným luxusom bez toho, aby ste museli obetovať vlastné pohodlie. Viac info: SiravaPark.com

Ako je to s obsadenosťou chát ?

Počas letných prázdnin, prevažná časť chát ponúka len týždňové pobyty a rezervovať si ich treba už v zime či jary. Mimo sezóny sú chaty na víkendy dostupnejšie.

Izby a chaty sú určené aj pre mladých na zábavu ?

Áno, skúste si nastaviť v ubytovaní“Vhodné aj pre mladých“ a vyhľadať si ubytko, alebo sledovať túto značku. Nezabúdajte, že všetko má svoju mieru slušnosti !!!

Pre mladé páry / dvojice / nieje problém, problémom sú ucelené partie s výrazným užívaním alkoholu !!!

Kde sa najlepšie najesť ?

Ideálne je sa stravovať v reštauráciach s celoročnou prevádzkou, napr. na Salaši. Kliknite a pozrite si kvalitné reštaurácie.

Kvalita vody na Šírave ?

Kvalita vody na Šírave je už niekoľko rokov výborná na kúpanie, zvyčajne sa zhorší ak je horúce leto a koncom augusta, už sú výrazne sinice.

Kedy zaplatím za ubytovanie najmenej ?

Treba si uvedomiť, že pokiaľ platíte napr. bankomatovou kartou tak ubytovateľ platí percenta aj banke. Ideálna je platba v hotovosti majiteľovi zariadenia. Preto máte možnosť si porovnať ceny, ktoré ponúka majiteľ zariadenia a sprostredkovateľ ubytovania napr. booking.com.

Prečo sú rozdielne ceny za ubytovanie ?

www.sirava.sk  – ponúka prevažne kontakt priamo na majiteľa.

  • Priamy kontakt na ubytovateľa, ponúka najlepšie ceny a podporu.
  • Sprostredkovateľské stránky, kde nieje uvedený kontakt na ubytovateľa, si účtuje sprostredkovateľský poplatok.
  • Ak si rezervujete napr. cez Booking.com pravdepodobne treba rátať s navýšením ceny za ubytovanie.
Máte nápad ? Chcete publikovať na stránke ? Privítame fotografie, typy na podujatia, turistiku, ubytovanie, stravovanie, nakupovanie atď ...