Ubytovanie

Penzión Tília – Apartmány s podkrovím Overené

0 / 5
Celoročná prevádzka: od : 15€ / osoba / noc
Porovnať Pridať do obľúbených Vytlačiť
This content requires HTML5/CSS3, WebGL, or Adobe Flash Player Version 9 or higher.

 

Nové apartmány s podkrovím na penzióne Tilií krásne uzatvárajú areál a ponúkajú ubytovanie pre rodiny s deťmi.

Penzión Tilia – apartmány s podkrovím sa nachádzajú na Zemplínskej Šírave v rekreačnom stredisku Hôrka, 200 m od piesočnatej pláže so štrkovitým dnom, ktoré je zárukou čistej vody.

„Penzión Tilia prevádzkuje celoročne.“
Blízke Hipocentrum dáva veľké možnosti pre tých, ktorí radi jazdia na koňoch. Na svoje si prídu aj priaznivci tenisu v susednom športovom areáli. Zóna zábavy /diskotéky, letné kino, kolotoče…/ je v dostatočnej vzdialenosti od penziónu, takže prostredie poskytuje kľud. Reštaurácia je vzdialená len 20 m. Parkovanie áut je bezplatne priamo pod terasami apartmánov.

Stravovanie :
Kuchyňa je vybavená chladničkou, varičom, rýchlovarnou kanvicou, drezom s teplou vodou, riadom, pomôckami na varenie a príborom.

Ďalšie možnosti :
Rodinné oslavy, firemné školenie, školu v prírode, školské výlety, v prípade požiadavky zabezpečíme celodenné stravovanie

Ďalej ponúkame :
Pre ubytovaných hostí požičiavame horské bicykle a pre náročnejších organizujeme cyklotúry so sprievodcom do okolitých hôr a blízkeho okolia.

V mesiacoch jún a september ponúkame týždňové a víkendové pobyty zamerané na aktívny odpočinok pozostavajúci z cykloturistiky, jazdy na koni, rybolovu, tenisu a pešej turistiky spojenú s hubárením. Penzión Tilia ponúka pobyt na Silvestra pre skupiny, ale aj jednotlivo. K príjemnému posedeniu slúži pivnica s kozubom, kuchyňou, barovým pultom a sociálnym zariadením.

Pre firmy :
Výhodné a veľmi vhodné ubytovanie pre firmy pracujúce v okolí Michaloviec. / vlastná kuchyňa , dojednanie hotovej stravy v susednom penzióne, vlastné parkovisko …

 

Referencie a poloha v google mapách

  • Kontaktná osoba Alena Dudová
Máte nápad ? Chcete publikovať na stránke ? Privítame fotografie, typy na podujatia, turistiku, ubytovanie, stravovanie, nakupovanie atď ...