Ubytovanie

Penzión Slniečko – zatvorené Overené

0 / 5
Celoročná prevádzka: 26€ / noc

Ubytovanie len 10 min. pešo od vodnej plochy na Zemplínskej Šírave!

Rodinný penzión je situovaný v obci Kaluža, len 10 minút od Zemplínskej Šíravy. Ubytovanie je vhodné pre rodinné pobyty s deťmi, páry, ale aj pre menšie rodinné a firemné akcie. K dispozícii máte 13 dvojlôžkových izieb, 2 dvojlôžkové izby s prístelkou, jednu dvojlôžkovú izbu s dvomi prístelkami a dva apartmány so štyrmi lôžkami a možnosťou dvoch prísteliek, pričom apartmány majú samostatný vchod a vybavenú kuchynku. Vo všetkých ubytovacích jednotkách nájdete televízor a samostatnú kúpeľňu s toaletou. Zrelaxujete sa v saune a s priateľmi sa zabavíte pri bare s vonkajším posedením. Internetové pripojenie je v celom penzióne k dispozícii zadarmo. Vaše autá zaparkujete priamo pri pri penzióne na parkovisku.

Rodinný penzión sa nachádza v obci Kaluža, neďaleko Zemplínskej Šíravy v stredisku Kamenec. Na Zemplínskej Šírave máte možnosť kúpania, rybolovu a rôznych vodných atrakcií. Turisti preskúmajú okolité trasy vedúce naprieč Zemplínom a Vihorlatskými vrchmi. Na výlet sa môžete vydať na Viniansky hrad alebo do Zemplínskeho múzea v Michalovciach. V blízkosti sa nachádza kryté kúpalisko, bowling, fintess, v lete kolotoče a formulová dráha.

Referencie a poloha v google mapách

  • Kontaktná osoba Ing. Vladimír Čop

Poslať nové hodnotenie

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Máte nápad ? Chcete publikovať na stránke ? Privítame fotografie, typy na podujatia, turistiku, ubytovanie, stravovanie, nakupovanie atď ...