Ubytovanie

Luxusná chata Kamenec Overené

0 / 5
Celoročná prevádzka: 20€ / noc

Luxusná chata Kamenec je pre hostí dostupná celoročne. Nachádza sa v atraktívnej turisticko-rekreačnej oblasti Kamenec a od obľúbeného vodného sveta Thermalpark Šírava je vzdialená iba 300 m.
Maximálna kapacita chaty je 5 osôb. Na prízemí je k dispozícii priestranná spoločenská miestnosť, LCD televízorom so satelitným príjmom, Hi-Fi vežou, CD/DVD prehrávačom a veľkým rohovým gaučom, využiteľným pre pohodlné prespanie jednej až dvoch osôb. Súčasťou spoločenskej miestnosti je zároveň aj jedálenská časť s posedením. Na prípravu vlastných jedál slúži kompletne zariadená kuchyňa, vybavená keramickou varnou doskou, elektrickou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, chladničkou s mrazničkou, mikrovlnnou rúrou, kávovarom a umývačkou riadu. Pre zaistenie komfortu hostí je prízemie chaty dovybavené kúpeľňou so sprchovacím kútom s hydromasážnou parnou saunou, toaletou a tiež automatickou práčkou.

Na poschodí chaty sa nachádzajú dve 2-lôžkové spálne s vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou. Každá z  izieb je vybavená LCD televízorom so satelitným príjmom, pričom z oboch môžete zároveň vystúpiť na balkón s krásnym výhľadom na Zemplínsku Šíravu. Samozrejmosťou ubytovania je aj WiFi pripojenie vo všetkých priestoroch chaty. Vykurovanie objektu je riešené podlahovým kúrením.

V letnom období je možné využiť vonkajšie posedenie na terase s možnosťou grilovania. Parkovať autá môžete priamo pri chate.

Referencie a poloha v google mapách

Máte nápad ? Chcete publikovať na stránke ? Privítame fotografie, typy na podujatia, turistiku, ubytovanie, stravovanie, nakupovanie atď ...