Wellness Hotel VINNAY*** patrí k novinkám na Zemplíne. Vďaka svojej polohe v krásnom prostredí Vinianského jazera len 8 km od mesta Michalovce a 2 km od rekreačnej oblasti Zemplínska Šírava je ideálnym miestom pre oddych a relax. Hotel Vinnay *** ponúka svojím hosťom celkom 20 izieb, reštauráciu s kapacitou 80 osôb, krytú terasu s rozlohou 200m2, wellness centrum, relax bar a bowling.

Kapacita hotela je 51 lôžok s možnosťou prístelky v komfortne zariadených, moderných izbách, štyroch apartmánoch classic a v jednom apartmáne premium.

Zaujímavosťou sú izby s veľkou terasou, ktoré ponúkajú panoramatický výhľad priamo na jazero. Všetky izby sú nefajčiarske.

Svoj komfort si tu určite nájdu rodinky s deťmi, či obchodne cestujúci, ktorí potrebujú relax …

Wellness centrum hotela Vinnay*** Vám ponúka relax v podobe parnej, infra a fínskej sauny so soľnými kameňmi. Vďaka soľným kameňom sa v saune dobre dýcha a človek takto vdychuje vzduch nasýtený vzácnymi minerálmi, ktoré blahodárne vplývajú na Váš organizmus a Vaša myseľ sa prenesie do Stredomoria.

Reštaurácia

Luxusná reštaurácia s kapacitou 60 osôb je ideálnym miestom pre gurmánsky zážitok, o ktorý sa postarajú profesionáli v našej kuchyni. K reštaurácií patrí veľkolepá letná terasa s unikátnym výhľadom a kapacitou až 120 osôb. Business salónik s kapacitou 24 osôb je ideálnym miestom pre menšie rodinné posedenia, alebo obchodné stretnutia. V reštaurácií si môžete pochutnať na špecialitách kuchyne varenej výlučne z čerstvých surovín.

Referencie a poloha v google mapách

  • Príchod 02:00 PM
  • Odchod 10:00 AM
Máte nápad ? Chcete publikovať na stránke ? Privítame fotografie, typy na podujatia, turistiku, ubytovanie, stravovanie, nakupovanie atď ...