Moderne zariadené izby ponúkajú hosťom hotela Glamour**** pohodlné ubytovanie s tromi kategóriami izieb.

Izby COMFORT s malebným výhľadom na Zemplínsku Šíravu sú rozlohovo väčšie, s manželskou posteľou, možnosťou prístelky, klimatizáciou a balkónom.

Izby STANDARD sú orientované do dvora, s menšou rozlohou (22m2) a oddelenými samostatnými lôžkami, klimatizáciou a balkónom.

Z toho 4 izby STANDARD disponujú možnosťou 3 samostatných lôžok.

Izby BASIC sú rovnako orientované do dvora s oddelenými samostatnými lôžkami, s klimatizáciou, bez balkóna.   

K štandardu všetkých izieb patrí sprchový kút, televízor, trezor, minibar a bezplatné pripojenie na internet.

V cene ubytovania sú zahrnuté raňajky a parkovanie na vonkajšom hotelovom parkovisku.

Izby COMFORT 14
Izby STANDARD
5
Izby BASIC
3
Total izieb 22

Reštaurácia s terasou

V našej reštaurácii s kapacitou 150 až 200 osôb pripravujeme len kvalitné tradičné a sezónne jedlá pod vedením skúseného tímu kuchárov. Neopakovateľný výhľad na Zemplínsku Šíravu si môžete spolu s našimi pokrmami vychutnať aj z terasy, ktorá je súčasťou reštaurácie. Priestory reštaurácie môžeme podľa vašich prianí premeniť na svadobnú sálu, konferenčnú miestnosť, či miesto na oslavu stužkovej slávnosti, promócie, či iných udalostí, pri ktorých môžete využiť hotelovú videoprojekciu a audiovizuálnu techniku.

V rámci rozširovania našich služieb sme pre našich hostí sprevádzkovali aj záhradný altánok a vonkajšie ohnisko. Môžete si v ňom vychutnať grilované špeciality, ktoré si pripravíte sami, alebo využiť služby našich kuchárov.

Záhradný altánok je v letných mesiacoch ako stvorený na usporiadanie príjemnej rodinnej oslavy, neformálneho firemného posedenia, či len tak, na príjemný obed s výhľadom na Zemplínsku Šíravu. 

Vonkajšie ohnisko si zamilujú priaznivci letných opekačiek na priamom ohni. Skoro až komornú atmosféru spríjemňuje pohľad na Zemplínsku Šíravu.

Cena prenájmu ohniska (bez objednávky potravín) je 10 €/hod. V prípade objednávky surovín na opekanie v hoteli, alebo celodenného prenájmu je cena dohodou.  

Wellness centrum v hoteli Glamour**** je miesto ako stvorené pre chvíle oddychu a načerpanie novej energie. Blahodarné účinky sauny na ľudský organizmus sú už stáročia známe v rôznych podobách po celom svete.

Vychutnajte si možnosť súkromného wellness s welcome drinkom a možnosťou následného objednania si nápojov z ponuky hotela, alebo malého občerstvenia v podobe misy s ovocím.

Ponuku je možné využiť v priebehu celého týždňa v čase od 10:00 do 24:00 hod. Rezervácia je potrebná vopred na recepcii hotela.

Referencie a poloha v google mapách

  • Adresa 072 36, Kaluža 744

Poslať nové hodnotenie

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Máte nápad ? Chcete publikovať na stránke ? Privítame fotografie, typy na podujatia, turistiku, ubytovanie, stravovanie, nakupovanie atď ...