Ubytovanie

Hotel Eurobus **** Overené

5.00 / 5
Celoročná prevádzka: Cena je uvedená s polpenziou /raňajky + večere/

Hotel Eurobus sa nachádza 12 km od mesta Michalovce, v centre rekreačnej oblasti Zemplínska šírava, stredisko Medvedia hora, v prekrásnej scenérii Východoslovenskej nížiny pod svahmi Vihorlatu. Vodná nádrž s nádychom prímorskej romantiky, poskytuje dokonalé zázemie pre návštevníkov.

Pre svoje dobré klimatické podmienky a najväčší počet slnečných dní je vyhľadávanou oblasťou cestovného ruchu s možnosťami kúpania, surfovania, jachtingu, vodných športov, ako aj vychádzkami v okolí. Hotel je situovaný v nádhernej prírode v tesnej blízkosti vody priamo na špici polostrova, kde je z každej strany výhľad na vodnú hladinu. Hotel ponúka kvalitné služby v oblasti ubytovania, stravovania, oddychu a športu.

Referencie a poloha v google mapách

 • Príchod 02:00 PM
 • Odchod 10:00 AM

Podmienky zrušenia:

Objednávateľ má právo zrušiť objednané služby písomne, prípadne telefonicky s následným písomným potvrdením 15 dní pred nástupom hostí (za písomné zrušenie sa považuje aj e-mailová komunikácia). Dodávateľ je oprávnený účtovať za neuskutočnené alebo neskoro uskutočnené storno objednaných služieb nasledujúce storno poplatky:

7 - 0 dní: 100% z ceny ubytovania
14 - 8 dní: 50% z ceny ubytovania
15 a viad dní: bez storna

Potvrdením objednávky klient (objednávateľ) akceptuje storno poplatky a storno podmienky.

Podmienky: Storno poplatok sa nebude účtovať, ak klient nemohol využiť objednané služby z vážnych dôvodov a preukáže sa hodnoverným písomným potvrdením (vážne ochorenie a úmrtie /aj člena rodiny/, ústavné liečenie, živelná pohroma).

 • Adresa Zemplínska šírava
  072 36 Kaluža
  Slovenská republika
 • Anna

  Reply
  Rating: 5 / 5
  Klady

  Náš pobyt splnil všetky očakávania. Skvelá lokalita hotela s výhľadom priamo na vodu, upravené, čisté a udržiavané okolie. Dobre vybavené a moderne zariadené izby, čistota. Výborné a dostatočné raňajky. Osobitne oceňujem prístup personálnu. Veľmi ochotný, ústretový a priateľský. Cítili sme sa naozaj veľmi príjemne a vítaní. Ťažko sa nám odchádzalo. Ďakujeme !

  Zápory

  Výber z ponuky večerí by mohol byť širší a pestrejší a porcie o niečo väčšie.

Poslať nové hodnotenie

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Máte nápad ? Chcete publikovať na stránke ? Privítame fotografie, typy na podujatia, turistiku, ubytovanie, stravovanie, nakupovanie atď ...