Ubytovanie

Chata Zuzana Overené

0 / 5
Celoročná prevádzka: 11€ / noc

Chata Zuzana je situovaná v rekreačnej oblasti Kaluža.
Ubytovanie v Chate Zuzana s celkovou kapacitou 12 lôžok (vrátane prísteliek) Vám ponúkame celoročne. Hostia majú k dispozícii päť 2-lôžkových komfortných izieb (niektoré disponujú balkónom). Nájdete tu spoločenskú miestnosť s krbom, televízorom so satelitným príjmom, CD/DVD prehrávačom a pohodlnou rozťahovacou pohovkou, ktorú je možné využívať v prípade potreby ako prístelku pre ďalšie dve osoby. Nachádza sa tu tiež plne zariadená kuchyňa s jedálenským posedením, vybavená plynovým sporákom, elektrickým varičom (dvojplatničkou), mikrovlnnou rúrou, chladničkou s mrazničkou, umývačkou riadu a rýchlovarnou kanvicou. Chata disponuje taktiež dvomi kúpeľňami a toaletami pre vyšší komfort ubytovaných hostí (jednou na prízemí s práčkou a jednou na poschodí). Zabezpečené je samozrejme bezplatné WiFi pripojenie na internet.

V rozľahlej vonkajšej časti chaty s terasou je pre našich hostí dostupný aj gril. Najmenší hostia sa potešia detskému ihrisku s pieskoviskom, hračkami, hojdačkou, šmýkačkou, detským bazénom a obľúbenou trampolínou, kde sa môžu dosýta zabávať od rána do večera. Pohodlné parkovanie Vašich áut je možné hneď pri chate.

Referencie a poloha v google mapách

Poslať nové hodnotenie

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Máte nápad ? Chcete publikovať na stránke ? Privítame fotografie, typy na podujatia, turistiku, ubytovanie, stravovanie, nakupovanie atď ...