Ubytovanie

Chata Vihorlat Overené

0 / 5

Chata VIHORLAT sa nachádza v stredisku Kaluža cca 600 metrov od vodnej plochy.

V stredisku Kaluža, v jej plážovej časti, je veľkoplošné vonkajšie kúpalisko a novopostavený THERMAL PARK Šírava, ktorý ponúka okrem termálnych vnútorných a vonkajších bazénov aj nové WELLNESS CENTRUM.

Na chate je možnosť internetového pripojenia prostredníctvom wifi siete.

Rekreačná dvojchata VIHORLAT ponúka ubytovanie v 1 apartmáne so samostatným vchodom. V apartmáne je možné ubytovať 4, 5 alebo až 6 osôb. Apartmán VIHORLAT leží v priamom susedstve chaty FÉNIX, čo umožňuje ideálne strávenie dovolenky viacerých rodín v kľudnom oddychovom priestore.

Ubytovanie : je situované ihneď na začiatku chatovej zástavby, preto ponúka ničím nerušený prekrásny výhľad na panorámu Zemplínskej šíravy, na jej centrálnu časť Kamenec – Kaluža. Priamo pri apartmánoch začína značkovaná turistická trasa na ďalšie vyhľadávané rekreačné stredisko – Vinianske jazero.

Ubytovacia kapacita : Apartmán pozostáva z dvoch dvojlôžkových spálni, obývacej miestnosti s kompletne zariadenou kuchyňou, chladničkou a s možnosťou ubytovania ďalších 2 osôb na rozťahovacom dvojlôžku. Súčasťou apartmánu TV a SAT., samostatné WC a sprcha. Dominantou je veľká terasa s vonkajším krbom a sedením. Ubytovať je možné 4, 5 alebo 6 osôb.

Cenník a platobné podmienky :

Cena ubytovania : 18 € / 1 osoba/ 1 noc

V cene je zahrnuté : ubytovanie, miestny obecný poplatok, spotreba el. energie, vody, posteľné prádlo, parkovanie.

V prípade záujmu je možné využívať internetové pripojenie za úhradu: jednorazová platba 7 € / na celú dĺžku pobytu ( bez ohľadu na počet klientov )

Prevádzková doba : chata je otvorená iba v mesiacoch júl a august 

Referencie a poloha v google mapách

  • Príchod 02:00 AM
  • Odchod 10:00 AM

Poslať nové hodnotenie

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Máte nápad ? Chcete publikovať na stránke ? Privítame fotografie, typy na podujatia, turistiku, ubytovanie, stravovanie, nakupovanie atď ...