Ubytovanie

Chata Samuel s bazénom Overené

0 / 5
Celoročná prevádzka: 10€ / noc

Poloha : Chata Samuel je situovaná priamo v najnavštevovanejšej lokalite Zemplínskej Šíravy, na Kamenci, obklopená zeleňou, v tichom prostredí (v blízkosti penziónu Juliana), cca 10 min. chôdze od bazénov, vodnej plochy a množstva rekreačných možností aj v zimnom období..

Ubytovanie : Prízemie: Veľká hala s pieckou, TV so satelitom, Hi-Fi, terasa, kuchyňa, zrekonštruovaná kúpeľňa so sprch. kútom, oddelené WC. Poschodie: 4 samostatné izby vybavené novým nábytkom. Kapacita 10 lôžok + 2 prístelky. Obsadenosť možná minimálne 8 osôb, maximálne 12 osôb. Ponúkame možnosť ubytovania aj pre Vášho domáceho miláčika (doplatok 2 eur / noc).

Info o obsadenosti telefonicky.

Stravovanie : Chata disponuje bohatým kuchynským vybavením, el.sporák, mikrovlná rúra, rýchlovarná kanvica, chladnička s mrazničkou, gril a ohnisko. V blízkosti chaty sa nachádza množstvo stravovacích zariadení za prijateľné ceny.

Parkovanie : Priamo pri chate je možnosť parkovania pre 3 autá.

Zábava : Vlastný bazén (počas top sezóny), hojdačka, nové sedenie vonku – nie je vyobrazené na fotkách, samozrejmosťou je grill a ohnisko. Cca 5 min. chôdze od chaty sa nachádzajú motokáry, kolotoče, tobogány, promenáda Kamenec pri vode s barmi a reštauráciami a diskotéky.

Cenník a platobné podmienky

Sezóna : od 15. júna do 31.augusta 13 eur / osoba / noc
Zimná sezóna : od 1.septembra do 14.júna 10 eur / osoba / noc

Silvester : 500 eur / 2 noci

Storno podmienky : 

 

Referencie a poloha v google mapách

Referencie a poloha v google mapách

Referencie a poloha v google mapách

  • Príchod 12:00 AM
  • Odchod 10:00 AM

Poslať nové hodnotenie

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Máte nápad ? Chcete publikovať na stránke ? Privítame fotografie, typy na podujatia, turistiku, ubytovanie, stravovanie, nakupovanie atď ...