Ubytovanie

Chata Rodinka Overené

0 / 5
Celoročná prevádzka: od : 25€

Chata Rodinka je v stredisku Hôrka. Výhodou je výborná lokalita, ktorá ponúka možností aktívneho, ale aj pasívneho oddychu. Teplé letné mesiace viete stráviť pri Vodnej nádrži Zemplínska šírava, počas chladnejších mesiacov môžete zrelaxovať v Thermalparku Šírava.

V zrekonštruovanej chate celoročne ubytujeme až 16 hostí. O Váš večerný program sa určite nemusíte báť. K dispozícii Vám bude slúžiť spoločenská miestnosť s pohovkou, televízor so satelitným príjmom a spoločenskými hrami. Moderne zariadená kuchyňa s chladničkou, mrazničkou, keramickou varnou doskou, elektrickou rúrou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a priestranným jedálenským posedením.

V chate sa nachádza 5 spální. V dvoch z nich nájdete manželskú posteľ a poschodovú posteľ. Dve spálne majú kapacitu po 2 lôžka – v jednej z nich nájdete manželskú posteľ, zatiaľ čo v druhej dve samostatné postele. K dispozícii je tiež priestranná spálňa na poschodí s manželskou posteľou a rozkladacím gaučom pre dve osoby.

Komfort každej spálne zvyšuje televízor a klimatizácia. Pre hostí sú pripravené celkom 3 kúpeľne so sprchovacím kútom, umývadlom, sušičom na vlasy a uterákmi a toaletou.

V exteriéri chaty je pre Vás pripravené vonkajšie posedenie s ohniskom, ktoré dopĺňa pravú atmosféru ubytovania. Samozrejmosťou je WiFi pripojenie k internetu a parkovanie priamo pri objekte až pre 3 autá. V areáli chaty našim hosťom radi uschováme motorky či bicykle. Hosťom ponúkame možnosť stravovania v neďalekej reštaurácii Garden Bar so 10% zľavou.

Krásne chvíľky počas letných mesiacov môžete stráviť pri Vodnej nádrži Zemplínska šírava, Vinianskom jazere alebo Senianskych rybníkoch. Milovníci aktívnejšej dovolenky sa môžu prejsť na Viniansky hrad, Hrad Brekov, či Tibavský hrad v Choňkovciach. Rodiny s deťmi takisto ocenia veľký výber z možností.

Prízemie 360VR

This content requires HTML5/CSS3, WebGL, or Adobe Flash Player Version 9 or higher.

Poschodie 360VR

This content requires HTML5/CSS3, WebGL, or Adobe Flash Player Version 9 or higher.

 

Referencie a poloha v google mapách

  • Kontaktná osoba Jana Herciková

Poslať nové hodnotenie

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Máte nápad ? Chcete publikovať na stránke ? Privítame fotografie, typy na podujatia, turistiku, ubytovanie, stravovanie, nakupovanie atď ...