Ubytovanie

Chata nad Šíravou u Laca Overené

0 / 5

Chata nad Šíravou u Laca ponúka ubytovanie pre 10 osôb. Chatu prenajímame stále iba jednej skupine alebo ako celok pre známych. Prízemie je vybavené spoločenskou miestnosťou s krbom, televízorom, rádiom, spoločenskými hrami a rozťahovacou pohovkou, ktorá sa dá využiť na prístelku pre jednu osobu. V tejto časti nájdete aj kuchynku s chladničkou, plynovým varičom, rýchlovarnou kanvicou a kuchynským riadom. Pri chate nájdete terasu s posedením a možnosťou grilovania.

Poschodie chaty má samostatný bočný vchod. Nájdete tu druhú spoločenskú miestnosť takisto s krbom, televízorom, rádiom, rozkladaciou pohovkou pre 1 osobu. Je tu aj jedálenská časť s posedením a kuchyňa s chladničkou, mrazničkou, rýchlovarnou kanvicou, mikrovlnnou rúrou, plynovým sporákom a rúrou. Na oboch poschodiach sa nachádza hygienické zariadenie. Schody vedú do dvoch štvorlôžkových izieb. V jednej spálni nájdete balkón. Pri chate nájdete ohnisko a parkovisko pre 3 autá, ktoré je priamo vo dvore. Chceli by sme upozorniť návštevníkov na horší signál T-mobilu.

Chatu nad Šíravou u Laca nájdete v známej rekreačnej oblasti Kaluža. Chata je vzdialená iba 800 m od Zemplínskej Šíravy, na ktorú majú naši hostia výhľad priamo z terasy.

Referencie a poloha v google mapách

Poslať nové hodnotenie

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Máte nápad ? Chcete publikovať na stránke ? Privítame fotografie, typy na podujatia, turistiku, ubytovanie, stravovanie, nakupovanie atď ...