Poloha : Chata sa nachádza v tichom prostredí v stredisku hôrka – unikátny výhľad na Zemplínsku šíravu, pokoj, vonkajší posed s grilom.

Ponúkame ubytovanie v zrubovej chate s dvoma samostatnými vchodmi a letnej chatke.

Vo vrchnej časti chaty (pre 4-8 osôb) je k dispozícii kuchynka, hala, WC + sprchovací kút – teplá voda, podkrovie – dvojposteľová izba a štvorposteľová izba. Ďalšie dve osoby môžu spať aj v hale. Veľký balkón s pekným výhľadom na Šíravu. Sedenie aj vonku na dvoch terasách s možnosťou grilovania.

Spodná časť chaty (osobitný vchod) ponúka ubytovanie v dvoch izbičkách pre štyri osoby s vlastnou kuchynkou (sporák, chladnička, kuchynská linka s výbavou) a predsieňou. Splachovací záchod a prírodná sprcha s ohrevom vody slnečnou energiou sú k dispozícii za chatkou.

V ponuke máme aj lacné ubytovanie v letnej drevenej chatke. Chatka je vybavená troma váľandami, chladničkou, sedenie pred chatkou s pekným výhľadom na celú Šíravu – možnosť grilovania. Sprcha a WC pri chatke.

Možnosť prenájmu v celku aj osobitne.
Uprednostňujeme pobyty od soboty do soboty.
Parkovanie pred chatou.

Referencie a poloha v google mapách

  • Príchod 12:00 AM
  • Odchod 10:00 AM

Poslať nové hodnotenie

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Máte nápad ? Chcete publikovať na stránke ? Privítame fotografie, typy na podujatia, turistiku, ubytovanie, stravovanie, nakupovanie atď ...