Ubytovanie

Chata Ľuba Overené

0 / 5
Celoročná prevádzka: 12€ / noc

Poloha a služby v stredisku : Chata Ľuba sa nachádza v rekreačnom stredisku Hôrka. Chatka poskytuje ticho a súkromie. Je vhodná pre rodiny s detmi. Vzdialenosť od vody je 200m. V areáli strediska su tenisové kurty, detské ihriská, reštaurácie, diskotéky, potraviny, hipocentrum a prístav s výletnou loďou. V stredisku je aj možnosť rybárčenia.

Ubytovanie : Chata pozostáva z dvoch izieb, ktoré sú 4-lôžkové. V predu sa ešte nachádza obývacia izba s kozubom a 2-lôžkovou rozťahovacou sedačkou. Kúpelňa je s umývadlom, sprchou a so samostatným WC.

Stravovanie : Kompletne vybavená kuchyňa, plynový šporák, chladnička, mikrovlnka, rýchlovarná konvica / varná a jedacia kuchynská výbava / Výhodou je vonkajší prietranný altánok s grilom za chatou.

Vybavenie, parkovanie : V obyvačke s kozubom je satelit, TV, CD prehrávač. Parkovanie je v uzavretom priestore pri chate.

Cena za ubytovanie : 12 € / osoba / deň

poplatok za psa je 2 € / pes / deň
ceny sú konečné bez dalších poplatkov

Prenajímame minimálne na 2 noci.
V mesiaci júl a august týždnové turnusy od soboty do soboty.
Minimálny počet osôb 6

This content requires HTML5/CSS3, WebGL, or Adobe Flash Player Version 9 or higher.

Referencie a poloha v google mapách

Referencie a poloha v google mapách

  • Príchod 12:00 AM
  • Odchod 10:00 AM

Poslať nové hodnotenie

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Máte nápad ? Chcete publikovať na stránke ? Privítame fotografie, typy na podujatia, turistiku, ubytovanie, stravovanie, nakupovanie atď ...