Ubytovanie

Chata Hôrka Overené

0 / 5
Celoročná prevádzka: Cena v texte

Poloha:

Luxusná chata je dostupná celoročne. Nachádza sa v atraktívnej turisticko-rekreačnej oblasti Hôrka – Lúč. Veľké trávnaté plochy, štrková pláž, bezpečný vstup do vody a tiché prostredie uvítajú hlavne rodiny s deťmi. Priľahlé zákutia poskytujú raj pre rybárov. Vzdialenosť od vodnej nádrže Zemplínska Šírava je cca 100m.

Ubytovanie:

Maximálna kapacita chaty je 8 osôb. K dispozícii priestranná spoločenská miestnosť s LCD televízorom so satelitným príjmom a veľkým gaučom, využiteľným pre pohodlné prespanie jednej až dvoch osôb ( 160 cm lôžko po rozložení). Súčasťou spoločenskej miestnosti je zároveň aj jedálenská časť s posedením. Na prípravu vlastných jedál slúži kompletne zariadená kuchyňa, vybavená keramickou varnou doskou, elektrickou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a chladničkou s mrazničkou. Dve priestranné 3-lôžkové spálne Kúpeľňa so sprchovacím kútom, WC a automatickou práčkou + samostatné WC. Samozrejmosťou ubytovania je aj WiFi pripojenie vo všetkých priestoroch chaty. Vykurovanie objektu je riešené elektrickým kúrením. V letných mesiacoch spríjemňuje interiér klimatizácia. V letnom období je možné využiť vonkajšie posedenie na terase s možnosťou grilovania. Parkovať autá môžete priamo pri chate .

Naše tipy na turistiku :

  • Jazero Vinné /4km /, prírodné jazero, možnosť kúpania a člnkovania.
  • Morské oko / 35km /, prírodné jazero, chránená krajinná oblasť.
  • Sninský kameň /1004m /nad m./, pešia túra z Morského oka trvá 2 hod. / výstup po rebríkoch /. Fantastický výhľad na región Zemplína.
  • Vihorlat, 1002m nad m., pešia túra z obce Jovsa. / 7km /.
  • Thermalpark šírava /5km /
  • Tenisové kurty, minigolf, požičovňa vodných bicyklov 50m a iné.

Obsadenosť 4 osoby / 100 Eur / deň.

Obsadenosť 6 osôb / 150 Eur / deň.

Obsadenosť 8 osôb / 200 Eur / deň.

Minimálne 3 dni Podmienkou rezervácie je úhrada zálohy vo výške 30% z ceny pobytu.

Nástup na pobyt : – dohodou. V sezóne sú turnusy týždňové od soboty do soboty – možnosť dohody. Mimo sezóny je možné objednávať víkendové pobyty ( piatok – nedeľa ) alebo predĺžené víkendy.

Referencie a poloha v google mapách

  • Príchod 02:00 PM
  • Odchod 10:00 AM
  • Kontaktná osoba Eva Vojnová

Poslať nové hodnotenie

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Máte nápad ? Chcete publikovať na stránke ? Privítame fotografie, typy na podujatia, turistiku, ubytovanie, stravovanie, nakupovanie atď ...