Ubytovanie

Chata Ester Overené

5.00 / 5
Celoročná prevádzka: od : 13€ / noc

Poloha : Chata Ester je situovaná v najnavštevovanejšej lokalite na Kamenci, obklopená prírodou, v tichom prostredí (v blízkosti penziónu Juliana), cca 10 min. pešej chôdze od bazénov a vodnej plochy Zemplínskej Šíravy. Chata je vhodná aj pre rodiny s deťmi. Vzdialená 1,5 km od Thermalpark Šírava.

Ubytovanie : Prízemie je zrekonštruované :   kuchyňa, zrekonštruovaná kúpeľňa so sprchovacím kútom, samostatné WC, hala s teplovzdušným krbom s výstupom na vonkajšiu terasu – umožňuje príjemné posedenie aj v prípade  zlého počasia.

Poschodie : 4 samostatné izby, z jednej výstup na terasu. Kapacita chaty je 10 lôžok + 2 prístelky. Obsadenosť možná minimálne 6 osôb, maximálne  14 osôb. Ponúkame možnosť ubytovania aj pre Vášho domáceho miláčika (doplatok 2 eur / noc).

Vybavenie : Chata disponuje bohatým kuchynským vybavením, sklo keramickou varnou doskou,  elektrickou rúrou, umývačkou riadu, mikrovlnou rúrou, rýchlovarnou  kanvicou, chladničkou s mrazničkou, hriankovačom a kávovarom. V blízkosti chaty sa tiež nachádza množstvo stravovacích zariadení za prijateľné ceny. V chate sa nachádza TV, CD prehrávač, je zabezpečené bezplatné Wifi na internet.

Zábava : Pri chate sa nachádza solárna sprcha, hojdacia sieť, altánok s príjemným posedením, vonkajší krb s možnosťou grilovania, otvorené ohnisko a záhradná hojdačka. Pre deti je k dispozícií bazén, hojdačka, šmýkačka, pieskovisko a nafukovací hrad.  Cca 10 min. chôdze od chaty sa nachádzajú motokáry, kolotoče, tobogany, Motel Kamenec, promenáda Kamenec s barmi a reštauráciami.

Parkovanie : Priamo pri chate je možnosť parkovania pre 2-3 autá.

Chata je prenajímaná celoročne
Info o obsadenosti chaty telefonicky

Cenník a platobné podmienky

Sezóna : od 15. júna do 31.augusta 14 eur / osoba / noc
Mimo sezóna : od 1.septembra do 14.júna 13 eur/osoba/noc

Zľavy: deti do 3 rokov bez nároku na lôžko – zdarma

Silvester / 600 € / 2 noci

Pri neúplnej obsadenosti chaty je minimálna cena 120 Eur, za celú chatu, resp. dohodou.

Rekreačný poplatok je 1,0 Eur za osobu za deň.

Domáce zviera: cena 2 Eur/ deň.

Referencie a poloha v google mapách

Referencie a poloha v google mapách

Referencie a poloha v google mapách

 • Príchod 02:00 AM
 • Odchod 10:00 AM

Podmienky zrušenia:

Prevádzkový poriadok ::

 • Adresa IBAN:SK1175000000004026588576
 • Verešová

  Reply
  Rating: 5 / 5
  Klady

  Maximálna spokojnosť so vsetkým.Milí majitelia, čistota, veľa zábavy na dvore pre detičky, skvelé posedenie v altánku, nemám čo vytknúť. Dúfam, že sa opäť vrátime :) Pozdravujeme pána a pani Krauzovi.

Poslať nové hodnotenie

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Máte nápad ? Chcete publikovať na stránke ? Privítame fotografie, typy na podujatia, turistiku, ubytovanie, stravovanie, nakupovanie atď ...