Ubytovanie

Chata Damiva Vinné Overené

5.00 / 5
Celoročná prevádzka: 12€ / noc

Chata Damiva je situovaná v obci Vinné, v časti Hôrka. Chata ponúka celoročné ubytovanie pre 7 osôb. V prízemí chaty je obývacia miestnosť s televízorom so satelitným príjmom a gaučom, ktorý slúži ako prístelka pre dve osoby.

Súčasťou je aj plne vybavená kuchyňa s jedálenským posedením. Samozrejmosťou je moderná kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou. V podkroví sa nachádzajú dve spálne, jedna s manželskou posteľou a druhá so samostatnými troma lôžkami. Krásny výhľad na krajinu si užijete z balkónu s posedením. Rannú kávu si vychutnáte na terase, kde je možnosť si niečo chutné ugrilovať. V chate je zabezpečené bezplatné internetové WiFi pripojenie. Autá zaparkujete priamo pri chate.

Chata Damiva sa nachádza v obci Vinné, priamo pri Zemplínskej Šírave. V lete si tu užijete prírodné kúpanie, rôzne vodné športy, či plavbu vyhliadkovou loďou. Turisti si užijú prechádzky v okolitých lesoch. Odporúčame im navštíviť Morské oko alebo neďaleko vzdialený kostolík pod Senderovom. Pasívny relax si vychutnáte v Thermal ŠÍRAVA Spa resort. V neďalekom centre Hôrka si môžete zahrať tenis, volejbal, či basketbal.

Referencie a poloha v google mapách

  • Kontaktná osoba Michal Varga
  • Adriana Kmecová

    Reply
    Rating: 5 / 5
    Klady

    Interiér chatky veľmi pekne a vkusne vybavený,vzorná čistota.Kuchyňská linka obsahuje kvalitné vybavenie a spotrebiče. Pekný výhľad na Šíravu.Boli sme nadmieru spokojní.Ďakujeme vrale za pekný pobyt Adriana Juraj

Poslať nové hodnotenie

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Máte nápad ? Chcete publikovať na stránke ? Privítame fotografie, typy na podujatia, turistiku, ubytovanie, stravovanie, nakupovanie atď ...