Ubytovanie

Chata Adriana Overené

0 / 5

Poloha : Chata Adriana sa nachádza na Zemplínskej šírave v stredisku Hôrka. Vo vzdialenosti cca 200 m sa nachádza pekná štrková pláž. Popri nej sa tiahnu rôzne menšie stánky s občerstvením i väčšie reštaurácie.
Neďaleko je veľký športový areál s tenisovými kurtmi, ihriskom plážového volejbalu, minigolf a detské ihrisko. Je tu hippocentrum – výuka, vychádzkové jazdenie a jazda v koči.
Možná plavba výletnou loďou. V blízkosti chaty sa nachádza nákupné stredisko, informačné centrum, reštaurácie, večer disco.

Ubytovanie :
Na prízemí je kuchyňa, obývacia hala s krbom a rozkladacou sedačkou, kúpeľňa so sprchou a WC. Podkrovie je riešené dvoma samostatnými spálňami s výhľadom na vodnú plochu. Izby sú 3 a 4 lôžkové. Na poschodí sa ešte nachádza oddychová časť s pohovkou a rozkladacím kreslom. Celková kapacita je 10 lôžok.

ubytovanie v sezóne / júl, august /: min. 4 osoby
ubytovanie mimo sezóny: min. 8 osôb

Vybavenie chaty : Kompletné vybavenie kuchyne, plynový šporák, mikrovlnka, chladnička, rýchlovarná kanvica, 2 x sat.-TV, DVD, rádio s CD.
Možnosť grilovania na krytej terase. Pre deti je k dispozícii pieskovisko a hojdačka.

Cena za ubytovanie : 
Cena za ubytovanie 12 eur / osoba / noc
Uprednostňujeme týždenné pobyty od soboty do soboty.
Príchod: o 14,00 hod, Odchod: do 10,00 hod.
Domáce zviera nie je žiadané.

Silvester 
Cena za ubytovanie: 15 eur
Ubytujeme min. 8 osôb / dohoda /

Ubytovanie ponúkame celoročne.

Poslať nové hodnotenie

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Máte nápad ? Chcete publikovať na stránke ? Privítame fotografie, typy na podujatia, turistiku, ubytovanie, stravovanie, nakupovanie atď ...