Ubytovanie

Chalupa Ulič Overené

0 / 5
Celoročná prevádzka: 15€ / noc

V Chalupe Ulič Vás srdečne privítame počas celého roka. Kapacita ubytovania je prispôsobená pre pohodlný pobyt 13 osôb. V chalupe ubytujeme jednu samostatnú skupinu alebo aj dve nezávislé skupinky v dvoch apartmánoch, z ktorých sa chalupa skladá.

Prvý apartmán sa nachádza v prednej časti chalupy. Pripravená je tu pre Vás spoločenská miestnosť s krbom, televízorom s káblovým pripojením a sedacou súpravou, ktorú využijete aj ako prístelku pre dve osoby. Vlastné jedlá si pripravíte v kompletne zariadenej kuchynke s kachľovou pecou. Pohodlne sa tu vyspíte v 2-lôžkovej spálni, z ktorej sa vchádza do kúpeľne so sprchovacím kútom a toaletou.

Druhý apartmán je situovaný v zadnej časti chalupy. Využijete tu veľkú kompletne zariadenú kuchyňu s televízorom s káblovým pripojením a jedálenským stolom so stoličkami. Na prízemí sa okrem kuchyne nachádza aj jedna 3-lôžková spálňa s kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou. Točitými drevenými schodmi sa presuniete na poschodie apartmánu, kde sme pre Vás pripravili 2-lôžkovú a 4-lôžkovú spálňu. Súčasťou poschodia je ďalšia kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou.

Počas pekných dní si s rodinkou a priateľmi posedíte v zastrešenom altánku s vonkajším posedením, kde si môžete grilovať, opekať alebo variť kotlíkový guláš. Vaše autá si zaparkujete priamo pri ubytovaní.

 

 

  • Cena 15€ / noc
  • Trieda ubytovania štandard
  • Celková kapacita / lôžok 13
  • Typ ubytovania Chata
  • Poloha / Región NP Poloniny

Referencie a poloha v google mapách

Poslať nové hodnotenie

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Máte nápad ? Chcete publikovať na stránke ? Privítame fotografie, typy na podujatia, turistiku, ubytovanie, stravovanie, nakupovanie atď ...