Ubytovanie

Apartmány Slnečnica Overené

5.00 / 5
Celoročná prevádzka: od : 20€ / noc

Aj v roku 2023 ďakujeme za vašu priazeň.

Apartmánové ubytovanie Slnečnica sa nachádza v krásnej rekreačnej oblasti Zemplínskej Šíravy, pri obci Kaluža a v tesnej blízkosti novootvoreného Thermalparku Šírava. Samotná vodná nádrž, pláže a stánky s atrakciami a občerstvením sú od nás vzdialené 5 minút vychádzkovej chôdze. Centrum Zemplína, mesto Michalovce, sa nachádza cca 12km od Zemplínskej Šíravy.

Ubytovaní hostia majú možnosť užívať si posedenie na terase a kúpanie v súkromnom bazéne. Hostia majú možnosť zapožičať si horské bicykle ZADARMO. ( 2x dámsky a 2x pánsky )

Thermalpark šírava – 1 km

V blízkom okolí sa nachádza Thermalpark Šírava, kde sa návštevníci môžu tešiť na vodný svet, ktorý pozostáva z piatich hlavných bazénov: vlnový a plavecký bazén, geotermálny bazén s liečivou vodou, relaxačný bazén a masážny bazén a pre deti do 5 rokov i detský bazén.

Reštaurácia Salaš – 1 km

Prijemné prostredie salaša je vyhľadávaným miestom pre všetkých návštevníkov zemplínskej šíravy, nie len počas letnej turistickej sezóny, ale aj mimo nej. Jedálne lístky ponúkajú najrôznejšie druhy jedál salašníckej, slovenskej kuchyne.

Ubytovanie

Apartmánové ubytovanie Slnečnica ponúka možnosť výberu z 3 apartmánov so samostatnými vchodmi.

 • 1×6 lôžkový apartmán s vírivkou a saunou
 • 1×4 lôžkový apartmán
 • 1×2 lôžkový apartmán
 • možnosť 2 lôžkovej prístelky vo všetkých troch apartmánoch

Celková kapacita vily je 12 lôžok. V prípade záujmu je možné prenajať si celý apartmánový dom. Každý apartmán má kompletne zariadenú kuchyňu, obývaciu izbu s HD-TV, Wifi a samozrejmosťou je aj kúpeľňa a toaleta.

Stravovanie

Ubytovaní hostia majú k dispozícii kompletne zariadené kuchyne alebo možnosť využiť stravovacie zariadenia nachádzajúce sa v blízkom okolí Zemplínskej šíravy (reštaurácie, bufety).

Milovníci grilovania si svoje špeciality môžu pripraviť v murovanom kozube s grilom, ktorý je zastrešený a so samostatným sedením.

Pre návštevníkov je tu možnosť podnikať výlety na neďaleké Morské oko, Vinné jazero alebo na Sninský kameň s nádherným výhľadom. Záujemcovia si môžu vychutnať plavbu vyhliadkovou loďou po Zemplínskej Šírave. Niekoho možno zláka agroturistika – jazda na koni v blízkej dedinke Vinné alebo na stredisku Hôrka.

Z technických dôvodov je vírivka mimo prevádzky do neurčita.

Referencie a poloha v google mapách

 • Rodiny Mokošova a Baculiková Baculiková

  Reply
  Rating: 5 / 5
  Klady

  V tejto vilke sme zažili úplne úžasnú dovolenku. Veľmi pekné a čisté apartmány, terasa, bicykle, skvelý bazén...Ubytovali nás velmi milý a ústretový manželia. Bolo nám tam tak super, že už teraz sa tešíme na budúci rok, lebo sme si objednali termín. Odporúčame všetkými desiatimi ???

Poslať nové hodnotenie

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Máte nápad ? Chcete publikovať na stránke ? Privítame fotografie, typy na podujatia, turistiku, ubytovanie, stravovanie, nakupovanie atď ...