Ubytovanie

Apartmán Ideál Overené

0 / 5

Voľné na Silvestra 2019

Cena : len 13,- eur / osoba / noc /

Prenajíma sa minimálne na 2 noci

:: Celoročná prevádzka ::

 

Chatová osada sa nachádza na Zemplínskej  Šírave v lokalite Biela Hora, nazývaná tiež Prímestská oblasť. Je vzdialená asi 5 km od mesta Michaloviec.

Chatová osada pozostáva z 3 chatiek v jednom rade. Pred chatkami v ich bezprostrednej blízkosti  sa nachádza bezplatné parkovisko pre auta, bufet, detské ihrisko a volejbalové ihrisko. Priamo pod bufetom je pláž a jazero. Vzdialenosť chatiek od pláži je asi 25m a od jazera je asi 50m. Areál chatovej osady poskytuje dostatok chládku, nakoľko v okolí sa nachádza množstvo stromov.

Chatky sú 4(5) posteľové. V samostatnej izbičke sú dve postele a v obývacej  časti je spálňový kút s poschodovou posteľou z masívu, v ktorej spodnej časti je veľká dvoj posteľ. V kuchynke je chladnička s mrazničkou, mikrovlna rúra a  elektrická dvojplatnička. Kuchynka je kompletne vybavená riadom na varenie a stravovanie. V kúpeľni je WC a sprchovací kút. Chatky sú vybavené Smart TV s možnosťou prehrávania filmov z CD a USB. Súčasťou výbavy je internet  Wi-Fi. Terasy chatiek určené na relaxáciu  sú vybavené stolíkom, stoličkami a kreslami odkiaľ je priami výhľad do celého areálu, na pláž a jazero. Pred chatkami je altánok na sedenie a miesto na grilovanie.

V bufete je recepcia pre príjem ubytovaných a informačné miesto. Bufet poskytuje podľa požiadavky aj celodenné stravovanie.

Cenník a platobné podmienky

Podmienky rezervácie :
Chatku je možné prenajať iba v celku od soboty do soboty na 7 – 14 – 21 dní. Nástup na pobyt je v sobotu od – 14.oo do 18.oo.
Odchod z chatiek je v sobotu do – 10.oo hod.

Prenájom je možný pre :
4 osoby – 40,00 Eur / noc
5 osoba – 8,00 Eur / noc

6 osoba prístelka 4,- Eur/ noc
deti do 5r. – zdarma
poplatok za psa – 2,00 Eur,

Platobné podmienky :
Rezervácia je realizovaná po uhradení 30% z ceny pobytu a to na účet OTP Banky. Pri uhradení zálohy uveďte svoje meno.

Číslo účtu :  IBAN SK73 5200 0000 0000 1776 8657

Referencie a poloha v google mapách

Referencie a poloha v google mapách

Referencie a poloha v google mapách

  • Príchod 12:00 AM
  • Odchod 10:00 AM

Poslať nové hodnotenie

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Máte nápad ? Chcete publikovať na stránke ? Privítame fotografie, typy na podujatia, turistiku, ubytovanie, stravovanie, nakupovanie atď ...