Turistika

Thermalpark Šírava Overené

0 / 5

Thermalpark Šírava sa nachádza na brehu Zemplínskej šíravy v obci Kaluža. Je situovaný na polostrove Medvedia hora, ktorý je považovaný za jedno z najkrajších miest na Zemplínskej šírave.

Vo Vodnom svete Thermalparku nájdete 3 hlavné bazény: vlnový a plavecký bazén, relaxačný a masážny bazén a pre deti do 5 rokov i detský bazén. Vlnový bazén je vytvorený ako simulácia morského vlnenia, relaxačný bazén je plný rôznych masážnych trysiek (lýtkových, chrbtových a pod.) a masážny bazén, okrem množstva sedacích masážnych trysiek, poskytuje návštevníkom aj hydromasáž celého tela na vodných masážnych ležadlách.

Okrem bazénov v priestoroch vodného sveta nájdete aj ďalšie atrakcie ako: dlhá a krátka šmýkačka, divoká rieka, hojdací záliv, detské ihrisko a pod. Samozrejme kvalitný relax musí byť obohatený aj pestrou ponukou jedál a nápojov, ktorú zabezpečí reštaurácia Thermalparku. K dispozícií je i množstvo ležadiel na odpočinok. Pre rekreantov hľadajúcich pokoj a tiché prostredie je k dispozícii tichá zóna na prvom podlaží.

Referencie a poloha v google mapách

  • Adresa Kaluža 780, 072 36 Kaluža

Poslať nové hodnotenie

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Máte nápad ? Chcete publikovať na stránke ? Privítame fotografie, typy na podujatia, turistiku, ubytovanie, stravovanie, nakupovanie atď ...