V reštaurácii hotela si pochutnáte na výborných špecialitách a nádherný výhľad na vodnú hladinu šíravy umocní váš gastronomický zážitok. Pohodlne sa tu usadí 110 hostí a letná terasa poskytuje ďalších 30 miest na sedenie.

Raňajky sú podávané formou švédskych stolov alebo formou výberu z raňajkového lístka (v závislosti od obsadenosti hotela) a počas pobytu si môžete objednať stravovanie formou polpenzie alebo plnej penzie.

 

V týchto dňoch dbáme na Vašu bezpečnosť a tak raňajky do postele sú teraz u nás samozrejmosťou. Okrem raňajok Vám samozrejme pripravíme chutný obed aj večeru, ktorú Vám na izbu zanesieme.


Šéfkuchár hotela Eurobus, pre Vás pripravil nový jedálny lístok, plný lákavých špecialít a my Vás pozývame ich ochutnať.

Napríklad chutné kontinentálne raňajky, ktoré Vás nabudia k novému dňu.

V lístku teraz nájdete šťavnatý žltý melón v prosciutte, supréme z kukuričného kuriatka s cous-cousom a farebnou paprikou, či bravčovú panenku sous vide s pečenou zelenou špargľou, vajíčkom a parmezánovým chipsom.

 

Reštaurácia hotela je otvorená denne od 7:00 do 22:00 hod.

Referencie a poloha v google mapách

  • Adresa Zemplínska šírava
    072 36 Kaluža
    Slovenská republika

Poslať nové hodnotenie

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Máte nápad ? Chcete publikovať na stránke ? Privítame fotografie, typy na podujatia, turistiku, ubytovanie, stravovanie, nakupovanie atď ...